В 60-ті роки налагоджено серійне виробництво наступного покоління оливних вимикачів ВМП-10К з електромагнітним приводом та ВМП-10П з пружинним приводом, оливних вимикачів ВМП-35ТС і ВМП-35П для Асуанської ГЕС у Єгипті.

В 70-ті роки розпочалось виробництво електромагнітних вимикачів типу ВЕ-10 за ліцензією відомої італійської фірми "Sace" та налагодилось виробництво комплектних розподільних установок (КРУ) серії КЭ-10 із такими вимикачами.

В 80-ті роки вперше в СРСР розроблено КРУ в сейсмостійкому ви-конанні серії КЕ-6С і розпочато серійний їх випуск із вимикачами ВЕС-6. Одним з перших підприємство розпочало серійне виробництво вакуумних вимикачів ВВ-10 і ВВЕ-10 із пружинними й електромагнітними приводами. В 90-ті роки розпочато виробництво вакуумних вимикачів ВБЗП-35, ВБЗЕ-35 і ВБЗО-27,5.

З 1996 року на виробничих площах РЗВА за участю міжнародного концерну АВВ створюється спільне підприємство "АББ РЗВА", проводитися реконструкція й реструктуризація заводу, вводиться в експлуатацію унікальне передове устаткування, тим самим створюються передумови для виробництва комутаційного обладнання на рівні світових стандартів. Саме в цей час на підприємстві приймається рішення про розробку принципово нової серії вимикачів ВР і освоєння виробництва малогабаритних комплексно-розподільних пристроїв КУ-10Ц з цими вакуумними вимикачами на номінальні струми до 3150 А. В даний час виробнича програма "РЗВА-Електрик" складається з вакуумних вимикачів нового покоління типу ВР напругою 6 та 10 кВ, вимикачів ВВЕ, ВБЗО, вакуумних генераторних вимикачів ВГГ-10, роз'єднувачів та іншого обладнання, яке широко застосовується при модернізації та розвитку електроенергетичної галузі держави.

Оскільки суттєвим є зношення основного електротехнічного обладнання в розподільних мережах, коштів на його повну заміну не вистачає, постає задача частого відновлення його працездатності. Одним з ефективних шляхів економії фінансових ресурсів та часу при модернізації РУ 6-10 кВ є створення програми Ретрофіт. Вона передбачає заміну, в першу чергу, комутаційних апаратів, оскільки їх ресурс, у порівнянні з іншими елементами КРУ, майже вичерпано. Перспективи інтенсивного впровадження програми Ретрофіт відкриваються з масовим виробництвом в Україні сучасних якісних вакуумних вимикачів, які за основними характеристиками значно кращі, ніж малооливні та електромагнітні вимикачі.